Für die Deutschen
RETRANSMISJE














































Żądania Matki Bożej Fatimskiej


Polsko, Bóg jeszcze czeka na Ciebie




Ciebie tylko Maryja uratuje


na podstawie Orędzi na Czasy Ostateczne


















Czynię nieprzyjaźń między żywiołami - 12.08.2012




Kazanie z 29.04.2012r.




Cztery grzechy główne ks. Piotra Natanka




Sakrament pokuty - niezmierzona Miłość Boga


DROGA CZASÓW OSTATECZNYCH




Objawienia w Montichiari - Godzina Łaski










Rozsadzenie Kościoła od wewnątrz



O Mszy Świętej




Tylko kapłan katolicki uratuje świat


Lucyferyczny plan zniszczenia Kościoła Świętego


List Otwarty do Kapłanów Kościoła Katolickiego


KATECHEZY GIETRZWAŁDZKIE

Zapisy na okręt "ŚWIĘTY KAZIMIERZ KRÓLEWICZ JAGIELLOŃCZYK"

Tu mogą się zapisywać TYLKO te osoby, które jeszcze „niezaokrętowały się” na żadną inną „jednostkę pływającą”
Kliknij tutaj, aby zadać pytanie lub zgłosić błąd na stronie

Wybierz dzień miesiąca, a potem godzinę swojej „wachty” modlitewnej:




Lista przyjętych członków załogi:
DZIEŃ 1
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Gabriela Pieszko, Jodłówka, Polska
1 - 2Grażyna Frankiewicz, Skarżysko - Kamienna, Polska
2 - 3Joanna Gawron, Heilbronn, Niemcy
3 - 4Helena Kramarczuk , Tychy , Polska
4 - 5Tomasz Kaczmarek, Szamotuły, Polska
5 - 6Helena Malik, Bełk, Polska
6 - 7Józefa Tybinska, New York, Stany Zjednoczone
7 - 8Urszula Nowacka, Wałbrzych, Polska
8 - 9Renata Pawlak, Kraków, Polska
9 - 10Danuta Kalandyk, Racławówka k. Rzeszowa, Polska
10 - 11Dominik Kuś, Rybnik, Polska
11 - 12Janusz i Daria Szwaczkowscy, Grzędzice, Polska
12 - 13Ireneusz Erik, San Sebastian, Hiszpania
13 - 14Emilia Zalewska, Gdynia, Polska
14 - 15Anna Kuzikowska, Gliwice, Polska
15 - 16Waldemar Marszałek, Świnoujście, Polska
16 - 17Róża , Wojcieszów, Polska
18 - 19Wiesław Duda, Gorzków Osada (pow. Krasnystaw), Polska
19 - 20Robert Gawron, Heilbronn, Niemcy
20 - 21Teresa Kaszuba, Rzeszów, Polska
21 - 22Roman Pierzgalski, Kraków, Polska
22 - 23Marianna Sklodowska, Jerozolima, Polska
23 - 24Wiesław Adamczyk, Brzeziny, Polska

DZIEŃ 2
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Janusz Jeznach, Świdnik, Polska
1 - 2Dariusz Fura, Opoczno, Polska
2 - 3Marzena Fura, Opoczno, Polska
3 - 4Longina Domańska, Pruszków k. Warszawy, Polska
4 - 5Celina , Janów, Polska
5 - 6Kazimiera Pietrzak , Sakówko , Polska
6 - 7Barbara Franczyk, Unisław Pomorski, Polska
7 - 8Andrzej Kwiatkowski, Wałbrzych, Polska
8 - 9Mariola Hubczuk, Łuków, Polska
9 - 10Paweł Piotr, , Polska
10 - 11Mariola Roguszczak, Bydgoszcz, Polska
11 - 12Danuta Kwiatkowska, Wałbrzych, Polska
12 - 13Rozalia Targosz, Skawce, Polska
13 - 14Emilia Zalewska, Gdynia, Polska
14 - 15Krzysztof Ambrozkiewicz, Ziemia Dodrzynska, Polska
15 - 16Maria Jakubusek, Des Plaines Il, Stany Zjednoczone
16 - 17Roman Ambrożewicz, Bielsk Podlaski, Polska
17 - 18Robert Twardosz, Jasienica, Polska
18 - 19Andrzej Puzio, Brisbane, Australia
19 - 20Andrzej Rędzio, Wesołówka, Polska
20 - 21Urszula Rędzio, Wesołówka, Polska
21 - 22Ryszard Kubisz, Nowosielce, Polska
22 - 23Krystyna Wójcik, Boguchwała k. Rzeszowa, Polska
23 - 24Ewa Wlizlo, Bridport, Wielka Brytania

DZIEŃ 3
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Piotr Grezeer, Billigheim , Niemcy
1 - 2Ewa Kostrzewa, Kruszyn, Polska
2 - 3Tomasz Majdowski, Chorzele, Polska
3 - 4Jan Paweł Dunajczan, Bocholt, Belgia
4 - 5Zofia Gawron, Stryszów, Polska
5 - 6Edyta Reiter, Gdynia, Polska
6 - 7Magdalena Wójcik, Sopot, Polska
7 - 8Dariusz Janeczko, Szamocin, Polska
9 - 10Krystian Rembisz, Łoiwsko, Polska
10 - 11Joanna Stadnicka, Wrocław, Polska
11 - 12 Ewa Schwermer, Poznań, Polska
12 - 13Maria Zywiec, Lasek, Polska
13 - 14Ewa Kostrzewa, Kruszyn, Polska
14 - 15Paweł , Katowice, Polska
15 - 16Wiesława , Pomorskie, Polska
16 - 17Marcin Chojnowski, Gdynia, Polska
17 - 18Józef , Warszawa, Polska
18 - 19Edyta Szewczuk, Dorohusk, Polska
19 - 20Małgorzata Janas, Radom, Polska
20 - 21Joanna Maria Czado, Szczecin, Polska
21 - 22Irena Dzieża, Bydgoszcz, Polska
22 - 23Dariusz Juniewicz , Cybinka , Polska
23 - 24Maria Świadek, Pressbaum, Austria

DZIEŃ 4
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Barbara , Kowary, Polska
1 - 2Ania , Kowary, Polska
2 - 3Stasia , Kowary, Polska
3 - 4Stefan , Kowary, Polska
4 - 5Krzysztof Siła-Nowicki, Kowary, Polska
5 - 6Stefan Wożnial, Kowary, Polska
6 - 7Władzia Chramęga, Kowary, Polska
7 - 8Krystyna Wielgolaska, Kowary, Polska
8 - 9Stasia Jagła, Kowary, Polska
9 - 10Anna Plata, Kowary, Polska
10 - 11Franciszek Chramega, Kowary, Polska
11 - 12Barbara Pędelska, Kowary, Polska
12 - 13Zdzislawa Orszulak, Tarnów, Polska
13 - 14Zdzisława , Tarnów, Polska
14 - 15Franciszek , Kowary, Polska
15 - 16Justyna Hołowacz, Kowary, Polska
16 - 17Tomasz Kaczmarek, Szamotuły, Polska
17 - 18Andrzej Żarkowski, Kraków, Polska
18 - 19Zofia Ruszkowska, Warszawa, Polska
19 - 20Urszula Chojnowska, Gdynia, Polska
20 - 21Cecylia Szwaczkowska, Grzędzice, Polska
21 - 22Franciszek Dzieża, , Polska
22 - 23Maciej Juszczak, Konin, Polska
23 - 24Katarzyna Wochniak, Radom, Polska

DZIEŃ 5
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Wiktoria Balicka, Kopenhaga, Polska
1 - 2Grzegorz Maria Grabowski, , Niemcy
2 - 3Margaret Susovica, Saint Louis, Stany Zjednoczone
3 - 4Veronica Susovica, Saint Louis, Stany Zjednoczone
4 - 5Juraj Susovica, Saint Louis, Stany Zjednoczone
5 - 6Joanna Susovica, Saint Louis, Stany Zjednoczone
6 - 7Józef Ramza, Sułkowice/Andrychów, Polska
7 - 8Lilla Kozlowski, Columbus, Stany Zjednoczone
8 - 9Grażyna Wilusz, Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
9 - 10Anna , Kowary, Polska
10 - 11Stanisława Czyżowska, Łączany, Polska
11 - 12Julia Kozlowski, Columbus , Stany Zjednoczone
12 - 13Danuta Fiedor, Jawiszowice, Polska
13 - 14Anna Węgrzyniak, Skawina, Polska
14 - 15Jacek Tadeusz Balicki, Kopenhaga, Dania
15 - 16Maria Wilińska, Kolno, Polska
16 - 17Henryk Piłat, Poręba, Polska
17 - 18Ewa Korościk, 59-700 Bolesławiec, Polska
18 - 19Krystyna Majcher, Kielce, Polska
19 - 20Edwin Chojnowski, Gdynia, Polska
20 - 21Bożena Czerw, Wrocław, Polska
21 - 22Danuta Maria Grabowski, , Niemcy
22 - 23Tomasz Stoczkowski, Świdnik, Polska
23 - 24Janina Beran, Washington, Stany Zjednoczone

DZIEŃ 6
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Danuta Czyżewska, Dorohusk, Polska
1 - 2Barbara Mazur, Kearny, NJ, Stany Zjednoczone
2 - 3Teresa Frydrych, Warszawa, Polska
3 - 4Krzysztof Plewako, Brooklyn, New York, Stany Zjednoczone
4 - 5Regina Zak, Thomasville, Stany Zjednoczone
5 - 6Alina - Jozefa Pienkowska, Ottawa, Kanada
6 - 7Józef Ramza, Sułkowice/Andrychów, Polska
7 - 8Władysława Ner, Leżajsk, Polska
8 - 9Jadwiga Prohaska, 59-700 Bolesławiec, Polska
9 - 10Mieczysława Firek, Ogrodzieniec, Polska
10 - 11Marianna Wrzesińska, Garwolin, Polska
11 - 12Joanna Szwaczkowska, Grzędzice, Polska
12 - 13Katarzyna Borowiec, Żywiec , Polska
13 - 14Bogumiła Zurowski, Delmenhorst, Niemcy
14 - 15Halina Ambrożkiewicz, , Polska
15 - 16Maria Halastra, Brzesko, Polska
16 - 17Bogdan Sadko, Sieradza, Polska
17 - 18Ala Pytel, Zagornik, Polska
18 - 19Maria Kulbacka, Szczecin, Polska
19 - 20Renata Zon, Limanowa, Polska
20 - 21Grażyna Sokołowska, Dorohusk, Polska
21 - 22Teresa Piasecka, Sopot, Polska
22 - 23Maria Maciejewska, Tychy, Polska
23 - 24Roma Kozuch, Seatac, WA, Stany Zjednoczone

DZIEŃ 7
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Włodzimierz Mieszczanek, Ogrodzieniec, Polska
1 - 2Beata Masiukiewicz, Orchówek (k/Włodawy), Polska
2 - 3Tadeusz Masiukiewicz, Orchówek (k / Włodawy), Polska
3 - 4Urszula Aden, Berlin, Niemcy
4 - 5Agnieszka Małecka, Radomsko, woj. łódzkie, Polska
5 - 6Zofia Marzec, Biesna, Polska
6 - 7Andrzej Marzec, Biesna, Polska
7 - 8Krystyna Podkowińska, Piaseczno, Polska
8 - 9Regina Wojtan, Hamilton, Kanada
9 - 10Janina Mieszczanek, Ogrodzieniec, Polska
10 - 11Zofia Wach, Sarasota - Floryda , Stany Zjednoczone
11 - 12Genowefa Gudzowska, Bolesławiec śl., Polska
12 - 13Waldemar Demski, Cloppenburg, Niemcy
13 - 14Kazimiera Czekaj, Bolesławiec Śl., Polska
14 - 15Kazimierz Gudzowski, Bolesławiec śl., Polska
15 - 16Izabela Kania, Edynburg, Wielka Brytania
16 - 17Jadwiga Sacewicz, Tomaszów Lubelski, Polska
17 - 18Sławek Złotkowski, Trzcianne, Polska
18 - 19Wiktoria Złotkowska, Trzcianne, Polska
19 - 20Patryk Rusiecki, Przemyśl, Polska
20 - 21Piotr Rusiecki, Przemyśl, Polska
21 - 22Iwona Rusiecka, Przemyśl, Polska
22 - 23Danuta Małodzińska, Skopanie, Polska
23 - 24Teresa Musiał, Dąbrowa Górnicza, Polska

DZIEŃ 8
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Irena Szymańska, Gdynia, Polska
1 - 2Roman Kamrowski, Gdynia, Polska
2 - 3Halina Cywińska, Gdańsk, Polska
3 - 4Maria Łukowicz, Gdynia, Polska
4 - 5Janina Bąbała, Choczewo, Polska
5 - 6Adam Szotrowski, Kębłowo, Polska
6 - 7Jolanta Obrzut, Nowy Sącz, Polska
7 - 8Jadwiga Jankowska, Gdańsk, Polska
8 - 9Romualda Bozemska, Nowa Ruda, Polska
9 - 10Janina Ziółkowska, Dęblin, Polska
10 - 11Janina Hewelt, Barłomino, Polska
11 - 12Regina Stypka, Bożepole, Polska
12 - 13Edyta Wlazło, Wejherowo, Polska
13 - 14Emilia Zalewska, Gdynia, Polska
14 - 15Danuta Styba, Gdynia Cisowa, Polska
15 - 16Barbara Kamrowska, Gdynia Cisowa, Polska
16 - 17Maria Romanowska, Lębork, Polska
17 - 18Marian Styba, Gdynia Cisowa, Polska
18 - 19Natalia Kunkel, Kębłowo, Polska
19 - 20Ksenia Złotkowska, Trzcianne, Polska
20 - 21Marta Miotk, Bolszewo, Polska
21 - 22Stefania Torbiak, Gdynia, Polska
22 - 23Elżbieta Pieza, Wejherowo, Polska
23 - 24Wiesława Neufeld, Gdynia, Polska

DZIEŃ 9
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Janina Jankowska, Ryki, Polska
1 - 2Janina Ziółkowska, Dęblin, Polska
2 - 3Tomasz Czupryński, Warszawa, Polska
3 - 4Danuta Jurga, Ostrołęka, Polska
4 - 5Sylwester Plichta, Kartuzy, Polska
5 - 6Małgorzata Wojtenko, Błonie, Polska
6 - 7Sandra Farhan, Kopenhaga, Dania
7 - 8Barbara Sadowska, Kłodawa, Polska
8 - 9Urszula Farhan, Kopenhaga, Dania
9 - 10Grażyna Opyrchał, Kalwaria Zebrzydowska, Polska
10 - 11arol Rodzewicz, Okonek, woj. wielkopolskie, Polska
11 - 12Helena Dypkowska, Ogrodzieniec, Polska
12 - 13Adrianna Ozdarska , Wrocław, Polska
13 - 14Mariola Dunaj, Morąg, woj. warm -mazurskie, Polska
14 - 15Joanna Stasiak, Birmingham, Wielka Brytania
15 - 16Alicja Brauer, Berlin, Niemcy
16 - 17Longina Domańska, Pruszków, Polska
17 - 18Ewa Piwowarczuk, Parczew, Polska
18 - 19Kinga Farhan, Kopenhaga, Dania
19 - 20Danuta Pospiech, Neunkirchen, Niemcy
20 - 21Sławomir Gujda, Rakszawa, Polska
21 - 22Mariusz Drzazga, Janów lub, Polska
22 - 23Kazimierz Obrzut, Nowy Sącz, Polska
23 - 24Krystyna Rutkowska, Grudziadz, Polska

DZIEŃ 10
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Tymoteusz, Mart Gjewscy, Bolesławiec, Polska
1 - 2Maria Wilkowska, Kartuzy, Polska
2 - 3Norbert Jaźwiecki, Kraków, woj. małopolskie, Polska
3 - 4Irena Puchalska, Lelis, Polska
4 - 5Teresa Klimowicz, Żagań, woj. lubuskie, Polska
5 - 6Adam Warżała, Czarna, Polska
6 - 7Jolanta , Małopolskie, Polska
7 - 8Małgorzata , Małopolskie, Polska
8 - 9Krystyna Gemza, Hańczowa, Polska
9 - 10Grażyna Opyrchał, Kalwaria Zebrzydowska, woj. małopolskie, Polska
10 - 11Helena Steczkowska, Warszawa Rembertów, Polska
11 - 12Małgorzata Holuj, Jasienica, Polska
12 - 13Krystyna Gnot, Dębowiec, woj. podkarpackie, Polska
13 - 14Aneta Brej, Dębowiec, woj. podkarpackie, Polska
14 - 15Krystyna Bujalska, Siedlce, woj. mazowieckie, Polska
15 - 16Alicja Tumbidis, Saloniki, Grecja
16 - 17Wiesława Gora, Kraków, Polska
17 - 18Artur Kozos, Częstochowa, Polska
18 - 19Beata Majcher, Kopenhaga, Dania
19 - 20Zofia Kurc, Kazimierza Wielka, Polska
20 - 21Marek Drabczyk, Świętochłowice, Polska
21 - 22Mieczysław Ustrzycki, Witryłów, Polska
22 - 23Marek Wojciechowski, Brisbane, Australia
23 - 24Izabela Wojciechowska, Brisbane, Australia

DZIEŃ 11
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Grażyna E. Górecka, Warszawa, Polska
2 - 3Norbert Jaźwiecki, Kraków, woj. małopolskie, Polska
3 - 4Henryka Papiernik, Wrocław, Polska
5 - 6Lucyna Wazny, Ferndale, Stany Zjednoczone
6 - 7Mieczysław Wazny, Ferndale, Stany Zjednoczone
7 - 8Maria Grabowska, Siedlce, woj. mazowieckie, Polska
8 - 9Ewa Haladaj, opoczno, Polska
9 - 10Grażyna Opyrchał, Kalwaria Zebrzydowska, woj. małopolskie, Polska
10 - 11Katarzyna Migdalska, Opoczno, Polska
11 - 12Edmund Hinz, Mrzezino, woj. pomorskie, Polska
12 - 13Weronika Dąbrowska, Białki, woj. mazowieckie, Polska
13 - 14Emilia Zalewska, Pruszcz gdański, Polska
14 - 15Dawid Tybinski, New York, Stany Zjednoczone
15 - 16Wiesław Tybinski, New York, Stany Zjednoczone
16 - 17Renata Lupa, Limanowa, Polska
18 - 19Barbara Twardosz, Jasienica, Polska
19 - 20Irena Fijał, Myślenice, Polska
20 - 21Piotr Pachuta , ILSALMI , Finlandia
21 - 22Piotr Góra, Wysoka k/Wadowic, Polska
22 - 23Teresa Caban, Skawina, Polska
23 - 24Irena Wrzalska, Smardze, Polska

DZIEŃ 12
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Waldemar Zięba, Dobrzechów, Polska
1 - 2Zdzisław Radomski, Vancouver, Kanada
2 - 3Janina Jastrzębska, Vancouver BC, Kanada
3 - 4Tadeusz Jastrzębski, Vancouver BC, Kanada
4 - 5Władysław Olesiak, Vancouver BC, Kanada
5 - 6Zofia Olesiak, Vancouver BC, Kanada
6 - 7Adam Pilipiec, Vancouver BC , Kanada
7 - 8Krystyna Kapela, Vancouver BC, Kanada
8 - 9Bożena Komorowski, Vancouver BC, Kanada
9 - 10Janina Wajnert, Legnica, Polska
10 - 11Cyprian Wajnert, Legnica, Polska
11 - 12Waldemar Kolecki, Kowiesy / Bielany, Polska
12 - 13Wanda Kolecka, Kowiesy /Bielany, Polska
13 - 14Mieczysława Skrzynecka, Legnica, Polska
14 - 15Czeslaw Bialuski, Vancouver BC, Kanada
15 - 16Marian Kapela, Vancouver BC, Kanada
16 - 17Teresa Piech, Vancouver BC, Kanada
17 - 18Irena Kobus, Vancouver BC, Kanada
18 - 19Edward Kobus, Vancouver BC, Kanada
19 - 20Stefania Glowacka, Vancouver BC, Kanada
20 - 21Waldemar Cimachowicz, Vancouver BC, Kanada
21 - 22Danuta Stadnik, Vancouver BC, Kanada
22 - 23Tadeusz Kowbel, Etobicoke ON, Kanada
23 - 24Antoni Piech, Vancouver BC, Kanada

DZIEŃ 13
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Teresa Zych, Warszawa, Polska
1 - 2Anna Maria Kozicka, Lublin, Polska
2 - 3Małgorzata Szopa, Itasca,IL , Stany Zjednoczone
3 - 4Irena Bochenek, Itasca,Ill, Stany Zjednoczone
4 - 5Jakub Bochenek, Itasca,Ill, Stany Zjednoczone
5 - 6Katarzyna Bochenek, Itasca,Ill, Stany Zjednoczone
6 - 7Aurelia Gregor, Podbořany-Buškovice, Czechy
7 - 8Teresa Ciszewska, Kobiernice, Polska
8 - 9Aleksandra Okuniewska, Kartuzy, Polska
9 - 10Krystyna , Skórzewo, Polska
10 - 11Miroslaw Predki, Renton, Stany Zjednoczone
11 - 12Krystyna Okuniewska, Kartuzy, Polska
12 - 13Monika Strzępowicz, Lublin, Polska
13 - 14Zygmunt Siatecki, Białystok, Polska
14 - 15Zofia Pczela, Chicago, Stany Zjednoczone
15 - 16Maria-Anna , Hannover, Niemcy
16 - 17Julia Maria Balicka, Kopenhaga, Dania
17 - 18Andrzej Wichrowski, Vancouver BC, Kanada
18 - 19Jerzy Majchur, Mysłowice, Polska
19 - 20Karol Maria Grabowski, Bad Neustadt, Niemcy
20 - 21Anna Dawidziak, Jemielna, Polska
21 - 22Małgorzata Koj, Jemielna, Polska
22 - 23Janina Koj, Jemielna, Polska
23 - 24Krystyna , Warszawa, Polska

DZIEŃ 14
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Józef , Warszawa, Polska
1 - 2Maria Darznik, Kartuzy, Polska
3 - 4Longina Domańska, Pruszków, Polska
5 - 6Waldemar Wilczyński, Gdańsk, Polska
6 - 7Włodzimierz Haładaj, Opoczno, Polska
7 - 8Alina Zalewska, Siedlce, woj. mazowieckie, Polska
8 - 9Wiesław , Muszyna, Polska
9 - 10Czesław Gwizdal, Krzemien, Polska
10 - 11Magdalena Szweblik, Żory, Polska
12 - 13Zofia Piekarska, , Polska
13 - 14Danuta Mielnik, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
14 - 15Alina Bryzek, Siedlce, woj. mazowieckie, Polska
15 - 16Bożena , Muszyna, Polska
16 - 17Agnieszka Swędrowska, Słupsk, Polska
17 - 18Elżbieta Wróblewska, Czechowice-Dziedzice, Polska
18 - 19Wiesław Przybyło, Tarnobrzeg, Polska
19 - 20Edward Chudzik, Stary Sosnowiec-Pogoń, Polska
20 - 21Katarzyna Swędrowska, Słupsk, Polska
21 - 22Mirosława Kaleta, Jasienica, Polska
22 - 23Janusz, Wiesła Lademann, Szemud, Polska
23 - 24Halina Pal, Czechowice-Dziedzice, Polska

DZIEŃ 15
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Ewa Żurawska, Wałbrzych, Polska
1 - 2Bogdan Ryczaj, Wałbrzych, Polska
2 - 3Teodozja Ramazan-Yousif, Fetsund, Norwegia
3 - 4Bozena Nakonieczna , Jesheim, Norwegia
4 - 5Dariusz Nakonieczny, Jesheim, Norwegia
5 - 6Janusz Poręba, Siedliska, Polska
6 - 7Teresa Szymczyk, Lelis, Polska
7 - 8Agata Pawlak, Kraków, Polska
9 - 10Anna Tandek, Gdańsk, Polska
10 - 11Barbara Balicka, Kopenhaga, Dania
11 - 12Janina Błażej, Jasło, Polska
12 - 13Janusz i Daria Szwaczkowscy, Grzędzice, Polska
13 - 14Krystyna Pytel Gerhardt, Szymbark, Polska
14 - 15Anna Kzimierska, Wrocław, Polska
15 - 16Mieczysław Rola, Zakopane, Polska
16 - 17Barbara Toruńska, Wałbrzych, Polska
17 - 18Andrzej , małopolskie, Polska
18 - 19Elżbieta , małopolskie, Polska
19 - 20Wanda Adamska, Jasło, Polska
20 - 21Ewa Pawelczyk, Gdynia, Polska
21 - 22Janina Kopecka, Wałbrzych, Polska
22 - 23Józef Pawluk, Wałbrzych, Polska
23 - 24Danuta Pawluk, Wałbrzych, Polska

DZIEŃ 16
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Krystyna Haglauer , Oleśnica , Polska
1 - 2Joanna Stasiak, Birmingham, Anglia
3 - 4Stanisława Pauliczek, Tychy, Polska
4 - 5Urszula Kawalec, Oleśnica, Polska
5 - 6Piotr Olszczyński, Oleśnica, Polska
6 - 7Agnieszka Cisowska, Bydgoszcz, Polska
7 - 8Elżbieta Krasuska, Białki, woj. mazowieckie, Polska
8 - 9Danuta Dobrowolska, Oleśnica, Polska
9 - 10Ewa Rajczakowska, Oleśnica, Polska
10 - 11Jadwiga Zwierzyk, Oleśnica, Polska
11 - 12Elżbieta Jadwi Chmurska, Kędzierzyn-Koźle, Polska
12 - 13Barbara Żakowska, Kodeń, woj. lubelskie, Polska
13 - 14Jolanta Kiwior, Tychy, Polska
14 - 15Karol Rodzewicz, Okonek, woj. wielkopolskie, Polska
15 - 16Anna Pietruszka, Oleśnica, Polska
16 - 17Julia Balicka, Kopenhaga, Polska
17 - 18Michał Kaczała, Oleśnica, Polska
18 - 19Izabela Jaźwiecka, Kraków, woj. małopolskie, Polska
19 - 20Maria Ilnicka, Oleśnica, Polska
20 - 21Janina Waluda, Dorohusk, Polska
21 - 22Dorota Raczyńska, Lublin, Polska
22 - 23Zofia Błażejewicz, Oleśnica, Polska
23 - 24Krystyna Podgórska, Oleśnica, Polska

DZIEŃ 17
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Stanisław Marciniak, Nowiny, Polska
1 - 2Elżbieta Stankiewicz, Goteborg, Szwecja
2 - 3Barbara Kozłowska, Niedrzwica Duża, woj. lubelskie, Polska
3 - 4Jakub W. , Sierpc, Polska
4 - 5Urszula Strzępowicz, Lublin, woj. lubelskie, Polska
5 - 6Jerzy Zygarłowski, Baranowo, Polska
6 - 7Andrzej Chajewski, Somonino-Kaszuby pomorskie, Polska
7 - 8Kasia Mariusz , Irlandia, Polska
8 - 9Sylwia Radwańska, Żory, woj. śląskie, Polska
9 - 10Maria Górecka, Warszawa, Polska
10 - 11 Janina Skorek, Częstochowa, Polska
11 - 12Jadwiga Daniszewska, Szumowo, Polska
12 - 13Julia Skorek, Częstochowa, Polska
13 - 14Emilia Zalewska, Pruszcz gdański, Polska
14 - 15Kazimierz Plichta, Kartuzy-Kaszuby pomoskie, Polska
15 - 16Piotr Paweł , , Polska
16 - 17longina domańska, pruszków, Polska
18 - 19Julia Koczarska, Kraków, Polska
19 - 20Katarzyna Onisk, Secunda, RPA
20 - 21Jan Onisk, Secunda, RPA
21 - 22Wojciech Pietuszko, Gdynia, Polska
22 - 23Mirosław Tomera, Gdynia, Polska
23 - 24Janusz Walasik, Nowy Targ, Polska

DZIEŃ 18
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Marta Zygmunt, Lublin, Polska
3 - 4Jasz Wycki, Augustów, Polska
5 - 6Renata , Leszna Górna, woj. śląskie, Polska
6 - 7Marzena , , Polska
9 - 10Ewa Jarocka, Lublin, Polska
10 - 11Barbara Strugała, Mielec, Polska
11 - 12Anna Brachmann, Melle, Niemcy
13 - 14Hubert Marszałek, Bielsko-Biała, Polska
14 - 15Izabela Jaźwiecka, Kraków, woj. małopolskie, Polska
15 - 16Janusz Brachmann , Melle, Niemcy
16 - 17Małgorzata Mieszczanek, , Polska
17 - 18Krzysztof Mieszczanek, , Polska
18 - 19Kamila Zofia Zapiór, Wilczyce, Polska
19 - 20Marianna Majchrzyk, Otwock, Polska
20 - 21Piotr Szwaczkowski, Grzędzice, Polska
21 - 22Anna Fiedler, Sankt Ingbert, Niemcy
22 - 23Alicja Nitkiewicz, Lublin, Polska
23 - 24Andrzej Grzecznowski, Toruń, Polska

DZIEŃ 19
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Paweł Chrobak, Kozy, Polska
4 - 5Helena Dudka, Hańczowa, Polska
5 - 6Klaudia Maria , Pomorskie, Polska
6 - 7Ewa Pal, Czechowice-Dziedzice, Polska
8 - 9Elżbieta Gawlik, Kraków, woj. małopolskie, Polska
9 - 10Alina Maria , Montreal, Kanada
10 - 11Bernadeta Szalajska, Berlin, Niemcy
11 - 12Wiesława Bartoś, Lublin, Polska
13 - 14Krystyna Krupka, Lublin, Polska
14 - 15Marta Blachani, Świdnik, woj. lubelskie, Polska
15 - 16Karol Rodzewicz, , Polska
16 - 17Barbara Ryńska, , Polska
17 - 18Wiesława Jaworska, Lublin, Polska
18 - 19Marcin Pal, Belfast, Wielka Brytania
19 - 20Paulina Kamińska, Białystok, Polska
20 - 21Arlena Odorowska, Wrocław, Polska
21 - 22Ewelina Slizak, Omiecin, Polska
22 - 23Zbigniew Chrobak, Kozy, Polska
23 - 24Jadwiga Chrobak, Kozy, Polska

DZIEŃ 20
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Bogusław Maziakowski, Szczecin, Polska
1 - 2Stanisław Pniewski, woj.łódzkie, Polska
2 - 3Karol Rodzewicz, Okonek, woj. wielkopolskie, Polska
3 - 4Zdzislaw Bogus, Mississauga, Kanada
4 - 5Elzbieta Andelt, Mississauga, Kanada
5 - 6Wiesława Esping, Goteborg, Szwecja
6 - 7Anna Woźniak, Brwinów, Polska
8 - 9Kevin Miesowicz, Newmarket, Kanada
9 - 10Dominik , Malbork, Polska
10 - 11Józef Kośmider, Stockholm, Szwecja
11 - 12Tadeusz Henryk Widz, Odense, Dania
12 - 13Teresa Struk, Biłgoraj, Polska
13 - 14Damian Banach, Mętów , Polska
14 - 15Janina Karaś , Żory, woj. śląskie, Polska
16 - 17Izabela Jaźwiecka, Kraków, woj. małopolskie, Polska
17 - 18Ludwika Krystyn Bogus, Mississauga, Kanada
18 - 19Maria Sobilo, Mississauga, Kanada
19 - 20Jan Sobilo, Mississauga, Kanada
20 - 21Marianna Rzeźnik, Rzeszów, Polska
21 - 22Kazimierz Skulski, Kowary, Polska
22 - 23Stefania Szumlewicz, Łuków, Polska
23 - 24Franciszek Chrobak, Kozy, Polska

DZIEŃ 21
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Hanna Pietraszuk, Gliwice, woj. śląskie, Polska
4 - 5Marta Blachani, , Polska
5 - 6Ewa Gajewska, Göteborg, Szwecja
6 - 7Allan Rudzki, Vancouver BC, Kanada
7 - 8Andrzej Węgrzyn, Nowy Sącz, Polska
8 - 9Henryka Jurgielewicz, Olecko, Polska
9 - 10Tomasz Piaścik, New York, Stany Zjednoczone
10 - 11Gabriela Nowicka, Gdynia, woj. pomorskie, Polska
11 - 12Marta Nensfeld, Brzezia Łąka , Polska
12 - 13Bronisława Aniela, Kraków, Polska
13 - 14Iwona Banach, Mętów k/Lublina, Polska
15 - 16Bożena Jargiło, Janów lubelski, Polska
17 - 18Włodziemierz Lasek, Otwock, Polska
18 - 19Daniel Waliczek, Kalwaria Zebrzydowska, woj. małopolskie, Polska
19 - 20Aleksandra Gieszczyk, Ogrodzieniec, Polska
20 - 21Leontyna , Rotmanka,pomorskie, Polska
21 - 22Jan Nosewicz, Krefeld, Niemcy
22 - 23Marta , Pruszków, Polska
23 - 24Danuta Gomoll-Cisowska, Bydgoszcz, Polska

DZIEŃ 22
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Alicja Piaścik, , Stany Zjednoczone
1 - 2Krzysztof Momro, Lone Butte BC, Kanada
2 - 3Maria Momro, Lone Butte BC, Kanada
3 - 4Michał Momro, Lone Butte BC, Kanada
4 - 5Adam Momro, Lone Butte BC, Kanada
5 - 6Maria Kasprzak, Bruce, Michigan , Stany Zjednoczone
6 - 7Stanisława Chorąży, Lelis, Polska
8 - 9Magdalena Nowicka, Gdynia, woj. pomorskie, Polska
15 - 16Adam Komorowski, Warszawa, woj. mazowieckie, Polska
16 - 17Adrian Amborski, Tralee, Irlandia
17 - 18Klaudia Banach, Mętów k/Lublina, Polska
18 - 19Kevin Kjeldsen, Esbjerg, Dania
19 - 20Teresa Therkildsen, Esbjerg, Dania
20 - 21Jolanta Kjeldsen, Esbjerg, Dania
21 - 22Magdalena Kaczmarczyk, Brzezia Łąka, Polska
22 - 23Sabina i Andrze , Pruszków, Polska
23 - 24Cecylia Celtelt, Lone Butte BC, Kanada

DZIEŃ 23
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Stanisław Bober, Krosno, Polska
1 - 2Adam Nawara, Batowice, woj. małopolskie, Polska
4 - 5Krystyna Koltys, Goteborg, Szwecja
5 - 6Adam Swieczyk, Merit BC, Kanada
6 - 7Danuta Rudzka, Vancouver, Kanada
7 - 8Malgorzata Swieczyk, Merit BC, Kanada
8 - 9Maria Thrun, Hamburg, Niemcy
10 - 11Cecylia Popieluch, Tczew, Polska
11 - 12Gabriela , pomorskie, Polska
13 - 14Stanisław Domaroz, , Polska
15 - 16Ludwika Puzdrowska, Klukowa Huta, Polska
16 - 17Bronisława Domaro, Klukowa Huta, Polska
17 - 18renata , Gorzów Wlkp., Polska
18 - 19Monika Balicka, Brisbane, Australia
19 - 20Katarzyna Bartosiak, Warszawa, Polska
20 - 21Wojciech Banaczyk, Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
21 - 22Anna Banaczyk, Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
22 - 23Marian Olszewski, Wałbrzych, Polska
23 - 24Alicja Piascik, New York, Stany Zjednoczone

DZIEŃ 24
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Ewa Rychły, Poniszowice, Polska
1 - 2Adam Nawara, Batowice, woj. małopolskie, Polska
4 - 5Józef Fryziel, Wieruszów, woj. łódzkie, Polska
5 - 6Stanisława Jezierska, Grodków Śląski, Polska
6 - 7Irena Leśniak, Bratkówka, Polska
7 - 8Mirosława , Pomorskie, Polska
8 - 9Krystyna Latawiec, Herblay, Francja
12 - 13Włodzimierz , Kowary, Polska
16 - 17Christina Kjeldsen, Esbjerg, Dania
17 - 18Jan Kjeldsen, Esbjerg, Dania
18 - 19Elżbieta Bączkowska, Starogard Gdański, Polska
19 - 20Jadwiga Dąbkowska, Lelis, Polska
20 - 21Arlena Odorowska, Wrocław, Polska
21 - 22Katarzyna , Pomorskie, Polska
22 - 23Aleksandra Mari Mrowiec, Ostróda, Polska
23 - 24Janina Ścieńska, , Polska

DZIEŃ 25
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Ewelina Gadowska , Leśnica Opolska, Polska
5 - 6Krzysztof Schubert, Bielsko-Biała, Polska
6 - 7 Anna , Jastrzębie-Zdrój, Polska
7 - 8Janina Walczyńska, Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska
8 - 9Katarzyna Pisarek, Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
9 - 10Adam Nawara, Batowice, Polska
10 - 11Zofia Buchcic, Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska
11 - 12Ewa Saska, Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska
12 - 13Maria Bielecka, Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska
14 - 15Teodora Szafarczyk, Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska
15 - 16Maria Kowalska, Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska
16 - 17Miłosz Karol Dębicki, Włocławek, Polska
17 - 18Wanda Papucka, Kielce, woj. świętokrzyskie, Polska
18 - 19Bożena Wicińska , Mętów k/Lublina, Polska
19 - 20Anna Wojnar, Jedlicze, Polska
20 - 21Radosaw,Malwina Gajewscy, Bolesawiec, Polska
21 - 22Małgorzata , Kielce, Polska
22 - 23Wiesława Kowalska, Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
23 - 24Piotr Reszczyński, Gdańsk, Polska

DZIEŃ 26
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Teresa Friedberg, Gdynia, woj. pomorskie, Polska
5 - 6Danuta Mamcarz, Tarnów, Polska
6 - 7Teresa , Pruszków, Polska
7 - 8Marcin Szulc, Grodzisk Wielkopolski, Polska
8 - 9Anna Kazimierz Krajewscy, Grodzisk Wielkopolski, Polska
9 - 10Marzena i Rados Rennert, Poznań, Polska
10 - 11Ewa Poniewierska, Kielce, Polska
11 - 12Danuta Piwnik, Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
12 - 13Czesława Halin Rukat, Jasienica Mazowiecka, Polska
16 - 17Aleksandra Lis, Ostrów Wielkopolski, Polska
17 - 18Andrzej Kurek, Łódź, Polska
18 - 19Marzena Bogucka, Warszawa, Polska
19 - 20Patrycja Cudak, Chrzanów, Polska
20 - 21Alicja Wyrzykowska, Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
21 - 22Aneta , , Irlandia
22 - 23Anna Dembek, Łódź, Polska
23 - 24Dorota Łukasiewicz, Janówka, Polska

DZIEŃ 27
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Agnieszka Walczak, Leeds, Wielka Brytania
2 - 3Mateusz Wróblewski, Czechowice-Dziedzice, woj. śląskie, Polska
3 - 4Patrycja Kubica, Bielsko-Biała, woj. śląskie, Polska
4 - 5Dorota Stasiak, Bydgoszcz, Polska
5 - 6Jolanta , Pomorskie, Polska
6 - 7Anna , Pomorskie, Polska
7 - 8Joanna Maria Dobrowolska, Gdańsk, Polska
8 - 9Dorota Pietruszka, Jasło, Polska
9 - 10Helena Gąska, Ząbki, Polska
10 - 11Maria Janik, Oleśnica k/Staszowa, Polska
11 - 12Władysław Juda, Oleśnica k/Staszowa, Polska
12 - 13Regina Juda, Oleśnica k/Staszowa, Polska
13 - 14Jarosław Juda, Kraków os. Ruczaj, Polska
14 - 15Ewelina Juda, Kraków os. Ruczaj, Polska
15 - 16Jakub Juda, Kraków os. Ruczaj, Polska
16 - 17Jan Juda, Kraków os. Ruczaj, Polska
17 - 18Maria Juda, Kraków os. Ruczaj, Polska
18 - 19Andrzej Szymczak, Chodzież, Polska
19 - 20Maria-Anna , Hannover, Niemcy
20 - 21Maria Barbachowska, Wołomin, Polska
21 - 22Barbara Maria Dunajczan, Bocholt, Belgia
22 - 23Marcin Łata, Tarnów, Polska
23 - 24Donata Matuszewska, Gdynia, Polska

DZIEŃ 28
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Jolanta , Bielsko-Biała, woj. śląskie, Polska
1 - 2Kamil , woj. podkarpackie, Polska
2 - 3Ewa , Rudzica, woj. śląskie, Polska
3 - 4Longina Domańska, Pruszków, woj. mazowieckie, Polska
4 - 5Krzysztof , Bielsko-Biała, woj. śląskie, Polska
5 - 6Jadwiga Matuszewska, Włocławek, Polska
6 - 7Aleksandra , Jasienica, Polska
7 - 8Ola , Rudzica, woj. śląskie, Polska
8 - 9Mateusz , Bielsko-Biała, woj. śląskie, Polska
9 - 10Krystian , Rudzica, woj. śląskie, Polska
10 - 11Iwona Chojnacka, Sitowa, Polska
11 - 12Jan , Bielsko-Biała, woj. śląskie, Polska
12 - 13Alicja Niesyt, Jasienica, Polska
13 - 14Julia , Rudzica, woj. śląskie, Polska
14 - 15Justyna , Rudzica, woj. śląskie, Polska
15 - 16Leopold Niesyt, Jasienica, Polska
16 - 17Bogusław Donocik, Jasienica, Polska
17 - 18Ula Donocik, Jasienica, Polska
18 - 19Jolanta , Sopot, Polska
19 - 20Lucyna Donocik, Jasienica, Polska
20 - 21Rodzina z Podka , , Polska
21 - 22Grzegorz Wilk, Matysówka , Polska
22 - 23Stanisława Kornet, Przeworsk, Polska
23 - 24Marian Kornet, Przeworsk, Polska

DZIEŃ 29
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Maria Żywiec, Klikuszowa, Polska
1 - 2Dorota Kilarska, Sosonowiec, Polska
6 - 7Agata Marcinkiewicz, Lublin, woj. lubelskie, Polska
7 - 8Władysława Ner, Leżajsk, Polska
9 - 10Beata Kusy, Lublin, Polska
10 - 11Magdalena Grochowska, Lublin, Polska
11 - 12Marian Kuniszyk, Biała Podlaska, Polska
12 - 13Agnieszka Świeboda, Lublin, Polska
13 - 14Rodzina , Mississauga, Kanada
14 - 15Tomasz Piaścik, , Stany Zjednoczone
15 - 16Józefa Król, Sosnowiec, Polska
16 - 17Beata Janus, Norderstedt, Niemcy
17 - 18Elżbieta Grobelna, Hamilton, Kanada
18 - 19Grzegorz Klimkiewicz, Mississauga, Kanada
19 - 20Teresa Kozlowska, Mississauga, Kanada
20 - 21Izabela Wąsowicz-Szymańska, Radom, Polska
21 - 22Tomasz Szczygieł, Wrocław, Polska
22 - 23Grażyna Dadelewska, Mississauga, Kanada
23 - 24Teresa Grabowska, Lubin, Polska

DZIEŃ 30
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Maria Pietruszewska, Parczew, Polska
1 - 2Rafał Sieńko, Lublin, Polska
2 - 3Maria Brzyska, Lublin, Polska
3 - 4Ewelina Matys, Lublin, Polska
4 - 5Ula Świeboda, Lublin, Polska
5 - 6Maria Arciszewska, Łęczna, Polska
6 - 7Irena Misiak, Brisbane, Australia
7 - 8Henryk Misiak, Brisbane, Australia
8 - 9Ewa Rusinek, Swidnik, Polska
9 - 10Ewa , Poznań , Polska
10 - 11Zuzanna Wachtel, Brisbane, Australia
11 - 12Ewa Skupień, Żory, woj. śląskie, Polska
12 - 13ewa michałkiewicz, gdańsk, Polska
13 - 14Teresa Smalcuga, Lublin, Polska
14 - 15Barbara Wojtysiak, Mętów, Polska
15 - 16Beata Korneluk, Serniki, Polska
16 - 17Andrzej Korneluk, Serniki, Polska
17 - 18Adrian Korneluk, Serniki, Polska
18 - 19Wanda Klimkiewicz, Mississauga, Kanada
19 - 20Julia Ksiazek, Winnipeg, Kanada
20 - 21Stanisława Ksiazek, Winnipeg, Kanada
21 - 22Zofia Kosk, Olsztyn, Polska
22 - 23Anna Gajewska, Bolesławiec, Polska
23 - 24Krzysztof Kula, Gdańsk, Polska

DZIEŃ 31
Godziny:Zapisane osoby:
0 - 1Ewa Marja Magda Rook Misiurski, Norymberga-Bawaria, Niemcy
1 - 2Krzysztof Plevako, New York, Stany Zjednoczone
3 - 4Anna Gasparin, Wankuver, Kanada
4 - 5Jerzy Brzeziak, Zbójna, Polska
5 - 6Benedykt Malik, Bełk, woj. śląskie, Polska
6 - 7Wiesława Wójcik, Lublin, Polska
7 - 8Renata Kaleta, Jasienica, Kraków, Polska
8 - 9Maria Steczek, Mszana Dolna, woj. małopolskie, Polska
9 - 10Robert Rapacz, Rdzawka, Polska
10 - 11Teresa Friedberg, Gdynia, woj. pomorskie, Polska
12 - 13Anna Kołakowska, Szczecin, Polska
13 - 14Paweł Piotr, Żywiecczyzna, Polska
14 - 15Ewa Marja Magda Rook Misiurski, Norymberga, Niemcy
15 - 16Maria Jakubusek, Des Plaines, Stany Zjednoczone
16 - 17Brygida Perrone, Rastatt, Niemcy
17 - 18Daniel Waliczek, Kalwaria Zebrzydowska , Polska
18 - 19Ewa Piwowarczuk, Parczew, Polska
19 - 20Zofia Korzonek, Lublin, Polska
20 - 21Andrzej Mielecki, Myślenice, Polska
21 - 22Lidia Kuna, Limanowa, Polska
22 - 23Czesław Kuna, Limanowa, Polska
23 - 24Aurelia Niedziałek, Świdnik, Polska

KATEGORIE














RETRANSMISJE














































wg św. Ojca Pio






Czas, który jest przeminie






Oni Mnie nie chcą




Częstochowa
06.10.2012r.








Kim naprawdę jesteś kapłanie?










Wspomnienie św. Jana Ewangelisty


Przyśpieszę Dzień Mojego Przyjścia


Msza Święta z 05.11.2011r.


Kazanie z 2 października 2011r.




Prawdziwe oblicze HERETYKÓW i SEKCIARZY w Kościele




ks. Natanek nieposłuszny?